EDOO

Zapomněli jste heslo?

Registrace

CHCETE SE UČIT 2x RYCHLEJI?
CHCETE MÍT HODINU KDYKOLIV A KDEKOLIV?
CHCETE MÍT LEKTORA VŽDY JEN PRO SEBE?

Jak Edoo funguje - video

„To jsme museli čekat 350 let?“

Opera didactica
Podle Premek.bar

„Konečně ta pravá REVOLUCE!“

„Žádná hora není dost vysoká...“

Tenzing Norgay s Edmund Hillary
Podle Jamling Tenzing Norgay

Jazyk naučíme každého.

„Partnerství je základ.“

Laurel & Hardy in "Thicker Than Water"
Podletwm1340

Každý může změnit svět. Každý den.

Není budka jako budka.

„Nechci zářit až v září“

Vyřešte dárek za minutu

Koupit poukaz

Vyřešte dárek za minutu Možno platit i benefitními systémy

-15% VÁNOČNÍ SLEVA! SLEVOVÝ KÓD: VANOCE2017

Koupit poukaz

Vyřešte dárek za minutu

Koupit poukaz

Náš tým

Edoo dělá věci jinak, než je obvyklé. Hledáme nové, lepší cesty. Věříme, že každá taková cesta, a to v jakékoli profesi, může udělat svět o něco lepším. Naším cílem je služba, která odbourá tradiční překážky a dokáže našim klientům, že ŽÁDNÁ HORA NENÍ DOST VYSOKÁ.

Eman

Director General

Eman je náš nový kolega. Uvolil se být pro letošní rok tváří naší kampaně, ale chtěl za to místo generálního ředitele. S čímž jsme samozřejmě rádi souhlasili.

Mgr. Jiří Šustáček

Managing Director

Má rád novinky a výzvy. Úspěšně založil a řídil několik společností. V současné době se s nadšením věnuje Edoo. Má na starost vedení celého projektu Edoo.

Mgr. Petra Šustáčková

Director of Studies

Vystudovala angličtinu a ruštinu na Univerzitě Hradec Králové. Od absolvování univerzity se věnuje jazykovému vzdělávání. V angličtině dosáhla nejvyšší možné certifikace jazykových znalostí a také absolvovala studium právnické angličtiny na Právnické fakultě Karlovy univerzity v Praze. Spoluzaložila a jako Director of Studies deset let vedla jazykovou školu, jejíž studenti během tohoto období pravidelně dosahovali jedněch z nejlepších studijních výsledků v celé České republice. Nyní se plně věnuje Edoo. Má na starost celou jazykovou sekci, kterou vede a odborně zaštiťuje.

Mgr. Kateřina Huzinová

Main Methodologist

Vystudovala filologii angličtiny na Slezské univerzitě v Opavě. Jazykovému vzdělávání se věnuje po celou svou profesní kariéru a již několik let také jako hlavní metodik pro anglický jazyk. V Edoo vede metodickou sekci jazyků.

Bc. Anna Cutiňo

Senior Language Trainer

Anna vystudovala anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání na Univerzitě Hradec Králové a dlouhodobě se jazykovým vzděláváním zabývá. V Edoo je zodpovědná za všechny vyučující Language Trainers. Pravděpodobně se s ní setkáte během své první hodiny. Je expert na přesnou specifikaci jazykové úrovně studenta.

Ing. Filip Valenta

Programmer

Vystudoval aplikovanou informatiku na Univerzitě Hradec Králové. V Edoo má na starost vývoj online systému Edoo. Je mladý, talentovaný, pracovitý a v pohodě. A nejvíc ho baví hledat nová, optimální řešení.

Bc. Vítězslav Hruška

Designer & Programmer

Vystudoval aplikovanou informatiku na Univerzitě Hradec Králové. Tým Edoo rozšířil poté, co jsme byli nespokojeni s designem loga a ostatních grafických výstupů Edoo, které nám navrhovaly zavedené firmy. Vypsali jsme výběrové řízení. Víťa jednoznačně vyhrál a časem nás přesvědčil, že to rozhodně nebyla náhoda. Nyní jsou pod jeho taktovkou veškeré grafické výstupy Edoo. Podílí se také na vývoji online systému.

Language Trainers

učitelé/lektoři

Mnoho skvělých učitelů, speciálně připravených na způsob výuky v Edoo. Pocházejí z České republiky i z mnoha různých koutů celého světa. Bez jejich precizní a poctivé práce by to nešlo.

Scroll UP
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace